Jak wybrać firmę do słodkich stołów?

Jak wybrać firmę do słodkich stołów?

Na rynku jest wiele przedsiębiorstw pomagających zorganizować wymarzone wesele. Są konsultanci ślubni, którzy organizują przyjęcia od A do Z. Są domy weselne, które w swojej ofercie mają całą gamę usług związanych z atrakcjami weselnymi. Są również firmy, które specjalizują się tylko w wybranych usługach. To którą ofertę wybierze Para Młoda – należy tylko do nich.

Należy wziąć pod uwagę różne czynniki przy wyborze firmy pomagającej przy organizacji ślubu i wesela. W pierwszej kolejności trzeba znaleźć osobę lub przedsiębiorstwo ze swojego miasta / regionu, która zajmuje się daną działalnością. Jak znajdziemy już kilka firm o podobnym profilu, warto zweryfikować ich wiarygodność. Poniżej podpowiadamy jak wybrać firmę do słodkich stołów!

Sprawdź realizacje

Jak najlepiej sprawdzić możliwości danej firmy? Należy przejrzeć dotychczasowe realizacje. To wiele pokaże na temat umiejętności pracowników. Dodatkowo należy zapoznać się dokładnie z ofertą firmy, żeby dowiedzieć się co oferuje i w czym może pomóc. W Kąciku Słodkości wierzymy, że jawny i pełny opis oferty to gwarancja dobrej współpracy, dlatego od zawsze pokazujemy ceny naszych usług. W zakładce Oferta znajduje się dokładny opis jak wyglądają nasze usługi np. słodki stół na wesele oraz zakres cenowy wraz z dokładnym opisem. Cena słodkiego stołu dostępna jest tutaj. Dodatkowo w sekcji FAQ odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Wierzymy, że im więcej informacji przekażemy przed podpisaniem umowy, tym mniej będzie niedopowiedzeń, a więcej zadowolonych klientów 🙂

Legalna działalność

Jednostki, które zajmują się usługami weselnymi, powinny mieć założoną działalność. Gwarantuje to, że firma odprowadza podatki i działa zgodnie z obowiązującymi prawami. Co to oznacza dla klienta? To, że nie zostanie oszukany, a firma wywiąże się ze swoich zadań. Jak zweryfikować takie dane? Poproś o numer NIP (numer identyfikacji podatkowej). Wtedy można sprawdzić kontrahenta w różnych bazach takich jak Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej – CEIDG.

Jasne warunki współpracy

Jeśli masz już gwarancję, że kontrahenci mają założoną legalną firmę, warto podpisać umowę na realizację usługi. W takim dokumencie powinny znaleźć się dane obu stron, czas i miejsce wykonania usługi, szczegółowy zakres i obowiązki stron oraz dane kontaktowe. W umowie można zawrzeć dodatkowe zapisy jeśli obie strony mają takie potrzeby np. zapis o zaliczce albo odwołanie przyjęcia z przyczyn pandemii.

Kacik Slodkosci Opinie

Opinie o firmie

Aby uniknąć współpracy z nieuczciwym kontrahentem, koniecznie sprawdź, co na jego temat mówią inni. W łatwy sposób zrobić to w Internecie. Najlepiej wpisać w google frazę: „nazwa firmy + opinia” lub sprawdzić oceny na różnych portalach. Najbardziej popularnym miejscem do weryfikacji są wizytówki w Google Moja Firma. To właśnie tam można zobaczyć średnią ocenę usługi oraz wpisane opinie od klientów i ich zdjęcia. Warto prześledzić branżowe fora i portale pod kątem danej firmy. Pamiętaj jednak, że w Internecie łatwo jest sfałszować opinie. Należy zwrócić uwagę na to, kto jest jej autorem takich opinii – czy konto jest anonimowe, czy stoi za nim prawdziwa osoba. Trzeba przejrzeć również profile przedsiębiorstwa w mediach społecznościowych – zarówno liczbę obserwatorów, wpisane opinie oraz komentarze pod postami. Jeśli na profilu regularnie publikowane są treści, oznacza to, że firma dba o swój wizerunek i swoich odbiorców.  To dobry znak!

Sprawdź opinie o nas lub dodaj swoją!

 

Sprawdź także: