O nas - Kącik Słodkości
15342
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15342,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

O nas

Tworzone z pasją
Kąciki Słodkości

Nasza historia:

Pierwszy Kącik Słodkości, z pomocą mojej mamy, zorganizowałam na swoim weselu. Na początku zaczęłam tworzyć słodkie stoły na przyjęciach u moich przyjaciół i znajomych. Później pojawiały się pojedyncze zlecenia od nowych klientów.

Obecnie wspólnie z mężem tworzymy kilkanaście Kącików Słodkości w sezonie. Wiemy, że z każdym nowo tworzonym słodkim stołem stajemy się lepsi. Chcemy się rozwijać i mamy nadzieje, że będziemy ich organizować jeszcze więcej 🙂

 

 

Marzysz o słodkim stole na swoim weselu lub przyjęciu? Chętnie osłodzimy Twoją imprezę!

Chętnie dostarczymy słodkości, odpowiednie naczynia i dodatki. Stworzymy oprawę graficzną kącika według koloru, stylu lub motywu przewodniego imprezy. Przykładamy dużą wagę do aranżacji.

Działamy na terenie Kielc i okolic.

 

 

Co nas wyróżnia:

q
Najlepsze słodkości

Dobierzemy słodkości według Twoich potrzeb. Lubisz cake popsy? A może ciepłe lody? Razem wybierzemy najlepsze słodycze.

q
Oryginalna aranżacja

Marzysz o weselu w stylu rustykalnym albo w kolorze złotym? Dobierzemy dodatki i aranżację kącika słodkości do motywu przewodniego imprezy.

q
Dbałość o szczegóły

Zadbamy o to, żeby oprawa graficzna pasowała do wystroju sali i wybranego motywu. Liczy się każdy detal, który wpłynie na ostateczny wizerunek słodkiego stołu.

q
Profesjonalna obsługa

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Nie ma w naszej ofercie rzeczy, które chcesz mieć u siebie na imprezie? Wystarczy powiedzieć, a my przygotujemy resztę. Lubimy wyzwania!