Słodki stół dla dzieci

Tworzone z pasją
Kąciki Słodkości dla dzieci

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi 4 pakietami – dostępna na podstronie oferta,

Chyba nie ma większych fanów słodkości niż dzieci. Dlatego też nie można zapominać o najmłodszych gościach, niezależnie od tego czy jest to wesele, urodziny czy komunia. Warto zadbać, aby smakołyki były podane w ciekawy i zachęcający sposób. Dzięki nam możesz podarować im słodką i magiczną fabrykę marzeń.

Jak wygląda słodki stół dla dzieci?

Nasze candy bar’y dla najmłodszych składają się przede wszystkimi z małych deserków – babeczek, muffinek, mini galaretek, waflowych rurek, makaroników czy cakepopsów. Nie zapominamy również o tym, co dzieciaki kochają najbardziej – kolorowych lizakach, cukierkach, piankach czy popcornie. Nasze słodkie stoły dla dzieci dodatkowo możemy wyposażyć w owocowe przysmaki, które będą zdrową alternatywą dla słodyczy i zapewnią orzeźwienie maluchom.

Ale to nie wszystko! Stworzony przez nas słodki stół dla dzieci będzie idealnie współgrał z wybranym motywem przewodnim imprezy. Twoje dziecko uwielbia świnkę Peppa’e, myszkę Miki albo Psi Patrol? Nie ma sprawy. Wpasujemy jego ulubione postacie do słodkiego kącika, tak aby zapewnić mu maksymalną dawkę pozytywnych emocji.

słodki bufet Świętokrzyskie
Słodki Stół Dla Dzieci

Słodki stół na urodziny

Urodziny to wyjątkowy i niezapomniany dzień dla każdego dziecka. Twoja pociecha zapewne chce, by był on idealny, dlatego też zapewne planowanie zaczyna się długo przed czasem. Żadne urodziny jednak nie mogą obejść się bez ulubionych przysmaków i tu masz duże pole do popisu. Podpowiadamy – postaw na słodki stół na urodziny. Satysfakcja gwarantowana.

Candy bar sprawdzi się zarówno na urodzinach organizowanych w domu, jak i w bawialni czy innym miejscu, w którym chcesz zrobić przyjęcie. Dzięki naszej ofercie, efektownie zaskoczysz zaproszonych gości. Nie tylko tych najmłodszych, ale i dorosłych. Gwarantujemy zadowolenie każdemu miłośnikowi słodkości. Staramy się, aby nasze słodkie stoły na urodziny były estetyczne i by nikt nie mógł przejść obok nich obojętnie.

Smart

Słodki stół na roczek

Szczególnym wydarzeniem w życiu każdego rodzica są pierwsze urodziny dziecka. To idealny powód, aby spotkać się z rodziną oraz znajomymi i wspólnie świętować pierwszy rok spędzony z maleństwem. Jesteśmy świadomi, że małe dziecko potrafi zająć dużo czasu, dlatego chętnie odciążymy młodych rodziców organizując słodki stół na roczek.

Nasz candy bar na roczek na pewno urozmaici przyjęcie i będzie ciekawą alternatywną dla klasycznie podanych ciast na paterach. Oprócz mini deserków możemy zapewnić efektowny tort.

 

Specjalnie na urodzinki i małe kameralne przyjęcia – przygotowaliśmy pakiet MINI. W skład pakietu wchodzą wybrane słodkości oraz dodatki pasujące do charakteru imprezy. Stawiamy na personalizację! 😉 Więcej w zakładce „Oferta”.

słodki stół kielce
Chcesz wyróżnić swoje przyjęcie? Skontaktuj się z nami