Słodki stół na komunię

Tworzone z pasją
Kąciki Słodkości na komunię

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi 4 pakietami – dostępna na podstronie oferta,

Pierwsza Komunia Święta to szczególna uroczystość, spędzana często w gronie najbliższej rodziny. Warto ją wówczas uczcić eleganckim przyjęciem. Można ją zorganizować na różne sposoby – w domu lub w lokalu. Bez względu na wybór miejsca warto jednak zadbać o odpowiednie jedzenie, które ucieszy wszystkich gości bez wyjątku. Obok atrakcji na komunię dla gości, można postawić na coś co wyróżni przyjęcie dziecka. Słodki stół jest idealną propozycją. Małe deserki na pewno przyciągną uwagę smakoszy słodkości.

Słodki stół na komunię to nowy trend, który coraz częściej gości na różnych imprezach okolicznościowych. Nie są to zwyczajnie pokrojone ciasta na paterach, ale kreatywnie i estetycznie ułożone mini deserki, zgodne z motywem przewodnim imprezy. Takie cudo potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających gości. Kącik słodkości jest ciekawą atrakcją nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych.

W skład candy baru na komunię świętą mogą wchodzić różnego rodzaju babeczki i muffinki, kolorowe mini deserki, rożki z owocami, ciasteczka czy  eklerki. Na komunijny stół dostarczamy również różnorodne cukierki, lizaki czy pianki, które są idealne dla dzieci. Podczas tej uroczystości to właśnie najmłodsi powinni czuć się najważniejsi. Pierwsza komunia to duże przeżycie, więc należy dołożyć wszelkich starać, by dziecko czuło się wyjątkowe i docenione. Komunijne przyjęcie powinno dostarczyć niezapomnianych wrażeń i wyjść naprzeciw oczekiwaniom gości.

Słodki Stół Na Komunię
Komunia święta W Różu

Słodki stół na komunię to coś, czego decydowanie nie może tam zabraknąć. Co ma większą siłę burzyć pokoleniowe mury niż ulubione słodkości? Tej uroczystości od pierwszej chwili będą towarzyszyć silne emocje, dlatego nie ma nic lepszego niż osłodzenie sobie czasu, zarówno dosłownie jak i wizualnie.

Słodki kącik ma do zaoferowania aż cztery pakiety, które zadowolą nawet najbardziej wybrednego konesera. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta oraz oryginalność. Postaramy się, aby komunia Waszego dziecka była najlepiej dopracowana pod każdym kątem. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klientów i zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół. Z nami każdy komunijny stół będzie zawsze kompletny.

Candy Bar Na Komunię
Chcesz wyróżnić swoje przyjęcie? Skontaktuj się z nami