Słodki stół na chrzciny

Tworzone z pasją
Kąciki Słodkości na chrzciny

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi 4 pakietami – dostępna na podstronie oferta.

Chrzest jest ważnym wydarzeniem w życiu dziecka i jego rodziców. Przyjaciele i rodzina spotykają się, aby świętować wspólnie ten uroczysty dzień.
Podczas planowania chrzcin, jednym z ważniejszych elementów jest jedzenie. Szukasz sposobu, aby podać je gościom w wyjątkowy sposób? Postaw na słodki stół na chrzciny. To świetny sposób na słodką atrakcję na przyjęciu.

Jak wygląda słodki stół na chrzciny?

Candy bar na chrzciny może mieć wiele różnych form i kształtów, w zależności od gustu i preferencji rodziców oraz motywu przewodniego uroczystości. Ważne jest, aby candy bar był estetyczny i dobrze dopasowany do ogólnego stylu dekoracji na chrzest. Warto także pamiętać o tym, że candy bar powinien zawierać różnego rodzaju słodkości i przekąski, które będą pasowały do tego typu przyjęcia, takie jak ciastka, babeczki, cukierki, lizaki, muffinki, deserki.

Przykładowe pomysły na candy bar na chrzciny

  • Kolorystyka w tonacji białej i pastelowych odcieniach, z delikatnymi dodatkami w postaci kwiatów, tiuli, tiar itp. Wszystko utrzymane w delikatnym, dziewczęcym stylu.
  • Kolorystyka w odcieniach niebieskich, szarych i białych, z dodatkiem motywu morskiego, np. muszli, koników morskich, kotwic itp. Idealne dla chłopca.
  • Kolorystyka w odcieniach złota, różu i białego, z delikatnymi dodatkami w postaci kryształków, tiuli, perłowych girland itp. Wszystko utrzymane w stylu glamour.
  • Oryginalna kolorystyka i elementy związane z postaciami bajkowymi np. lisek łakomczuszek 😉
słodki bufet Świętokrzyskie
Słodki Stół Na Chrzest święty

Słodki stół na chrzest – jak wygląda współpraca z nami?

Staramy się, aby candy bar na chrzest był zawsze wyjątkowy i unikalny, dlatego jego proces powstawania dzielimy na kilka etapów.

Wybór tematu przewodniego

Pierwszy krok to wstępne zaplanowanie jak będzie wyglądał słodki stół oraz w jakim klimacie będzie urządzony. W przypadku tradycyjnych chrzcin najczęściej wybierany jest styl klasyczny i elegancki. Dominują jasne kolory: biały i niebieski, podkreślające niewinność dziecka. Czasem tworzymy także zabawne i kolorowe tematy.

Wybór pakietu i przysmaków

W przypadku jedzenia, które jest kluczowe na słodkim stole na chrzciny, stawiamy na różnorodność. Oferujemy róże przysmaki takie jak babeczki, ciasteczka, deserki czy mini tarty. Aby zrównoważyć słodycz stołu, proponujemy także rożki z owocami czy słone przekąski np. popcorn. To, co znajdzie się w candy barze zależy od Ciebie!

Wybór dekoracji

Wybieramy dekoracje, które pasują do motywu słodkiego stołu. Na przykład jeśli zdecydujesz się na motyw kwiatowy, możemy użyć kwiatowych girland, dekoracji z papieru i wstążek. Same naczynia na których podajemy przekąski są dekoracyjne i pasują do koloru motywu.

Realizacja stołu

W dniu wydarzenia przygotowujemy słodki stół w sposób estetyczny i atrakcyjny dla oka. Dekoracje i słodycze są równomiernie rozkładane na stole. Dostosowujemy się do możliwości na sali, na którym odbędzie się przyjęcie. O nic nie musisz się martwić! Po realizacji odbieramy naczynia, po konsultacji z menadżerem sali.

Candy Bar Na Chrzest
słodki stół Świętokrzyskie

FAQ

Jak wybrać przysmaki do słodkiego stołu na chrzciny?

Podczas wybierania przysmaków do słodkiego stołu na chrzciny, pamiętaj o różnorodności. Oferuj różne rodzaje ciast, babeczek, ciastek, cukierków i czekoladek. Lista słodkości dostępna jest w aktualnej ofercie – znajdziesz ją w zakładce „Oferta”. 

Jak przygotować słodki stół na chrzciny?

Przygotowanie słodkiego stołu na chrzciny wymaga trochę pracy i planowania. Na początku należy określić rodzaj i ilość słodyczy, które zostaną podane na stole. Warto zwrócić uwagę na różnorodność smaków oraz wybór deserów dostosowując do preferencji gości. Kolejnym krokiem jest określenie sposobu podania i ułożenia słodkości na stole. Można zdecydować się na eleganckie ułożenie deserów na paterach lub na urozmaicenie stołu poprzez użycie dekoracyjnych elementów takich jak kwiaty czy świece. Cały proces można wykonać samemu, ale my polecamy skorzystanie z profesjonalnej firmy.

Czy muszę wynająć firmę cateringową, żeby zorganizować candy bar na chrzciny, czy mogę samodzielnie przygotować przekąski?

Nie musisz wynajmować firmy, jednak stworzenie candy baru jest czasochłonne. Profesjonalna firma doradzi Ci ile przekąsek przygotować, aby dla nikogo nie zabrakło słodkości. Zapewni także dekoracje i naczynia, które nie są tanie. W dniu wydarzenia, firma przywozi i rozkłada wszystko. Ty przychodzisz na gotowe 🙂

Od czego zależy cena candy baru na chrzciny?

Cena candy bar’u na chrzciny jest zależna od wybranego pakietu. Cena zawiera słodkości, naczynia, aranżację. Aktualny cennik dostępny jest w zakładce „Oferta”.

Chcesz wyróżnić swoje przyjęcie? Skontaktuj się z nami