Słodki stół na wesele

Tworzony z pasją
Słodki stół na wesele Kielce

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi 4 pakietami – dostępna na podstronie oferta,

Kiedy pierwsze emocje po zaręczynach opadną, okazuje się, że jest to dopiero wierzchołek góry lodowej. Wesele to długotrwały i nierzadko ciężki proces, który wymaga wielu skrupulatnych przygotowań. Nie o dziś również wiadomo, że podstawą udanego przyjęcia jest dobre jedzenie, skoczna muzyka i wyjątkowa atmosfera. Co zatem warto zrobić, aby goście wyszli szczęśliwi i na długo zapamiętali ten dzień?

Wybór atrakcji na wesele jest niezwykle duży, a młode pary coraz częściej chcą zachwycić gości oryginalnością.  Razem z mężem również postanowiliśmy postawić na niebanalne rozwiązania. Z miłości do słodyczy postawiliśmy na słodki stół weselny. I był to strzał w dziesiątkę! Goście przez całą imprezę krążyli wokół naszego candybar’u, chwaląc oryginalnie podane propozycje różnorodnych smakołyków. Zadowolenie na ich twarzach było cenniejsze niż złoto. Dlatego też chcemy się z Wami podzielić naszą wiedzą i doświadczeniem w tworzeniu idealnego słodkiego kącika.

Granatowo Zloty Slodki Stol

Słodki bufet na wesele to różnego rodzaju desery (a raczej mini deserki, które umilają chwile wytchnienia od parkietu), mające nie tylko cieszyć podniebienia gości, a także być ucztą dla oczu. Stawiamy przede wszystkim na kolorowe babeczki, ciasteczka, eklerki, makaroniki, cakepopsy czy muffinki. Stół z ciastami na wesele jest spersonalizowany do wybranego przez Was motywu przewodniego, za pośrednictwem winietek oraz innych ciekawych dekoracji. Zapewniamy również naczynia na słodki stół.

Dodatkowo możemy przygotować specjalne torebki ze słodyczami, które mogą stać się doskonałym upominkiem dla gości.

Oczywiście słodki stół na wesele, możecie przygotować sami, jednak jesteśmy świadomi, że organizacja przyjęcia weselnego może być trudna i przytłaczająca. Ilość rzeczy, którą trzeba wykonać przed uroczystością jest naprawdę duża, dlatego polecamy przekazać część obowiązków specjalistom. Dzięki temu, nie będziecie musieli martwić się czy babeczki są odpowiednio słodkie, a lukier nie za rzadki. Powierzcie nam organizację słodkiego stołu na wesele, wybierając jeden z czterech starannie przygotowanych przez nas pakietów. Zadbamy o to, aby kolorowy candy bar przyciągnął gości z najdalszych końców sali.

Chcesz wyróżnić swoje przyjęcie? Skontaktuj się z nami