Najlepsze sale weselne w okolicach Kielc. Top 3 świętokrzyskie

Najlepsze sale weselne w okolicach Kielc. Top 3 świętokrzyskie

Branża słodkich stołów jest uzależniona od lokalu, w którym odbędzie się przyjęcie. To właśnie w sali weselnej, restauracji czy dworku rozstawia się kąciki słodkości. W związku z czym musimy dostosować się do wymagań i ustaleń sali. Ważne jest, aby podpisując umowę na realizację usługi stworzenia candy baru, klient przekazał dane kontaktowe do menagera lub właściciela obiektu. To właśnie z nim musimy ustalić wszystkie szczegóły dotyczące realizacji zlecenia.  Dodatkowo, klient powinien poinformować osobę, z którą ustala szczegóły wesela, że będzie realizowana usługa przez firmę zewnętrzną.

Działamy na rynku od 3 lat i do tej pory, na szczęście, mieliśmy styczność tylko z profesjonalnym podejściem osób zarządzających salą.  To bardzo ułatwia pracę 🙂

Poniżej przedstawiamy 3 sale weselne w regionie, w których najwięcej razy mieliśmy realizacje. Oto subiektywny ranking sal weselnych w województwie świętokrzyskim.

Sale weselne świętokrzyskie – ranking

TOP 1. Leśna Promenada

Sala weselna „Leśna Promenada” znajduje się w Podzamczu Piekoszowskim, jakieś 10 km od Kielc. Znana jest z pięknych wnętrz i pysznego jedzenia. Mieliśmy przyjemność kilka razy organizować w niej nasz candy bar na wesele. Za każdym razem mogliśmy liczyć na wsparcie i profesjonalne podejście. To miejsce jest bliskie naszemu sercu, bo właśnie tam stworzyliśmy nasz pierwszy kącik słodkości (a było to na naszym weselu 🙂 Tym bardziej musiał się znaleźć na 1 miejscu tego zestawienia.

candy bar kielce

Smart

złoty słodki stół

Słodki Stół W Leśnym Stylu

TOP 2. Hotel Dyminy

Kolejnym miejscem, które chcemy polecić jest sala weselna w hotelu Dyminy. Hotel znajduje się niedaleko wyjazdu z Kielc – w stronę Buska-Zdrój. Sala ma piękne i przestronne wnętrze. Jest dużo miejsca do siedzenia przy stolikach, jak i do tańczenia. A między strefą ze stolikami, a parkietem, znajduje się ciąg stołów, gdzie idealnie pasuje candy bar!
Dodatkowo w słoneczne dni można skorzystać z ogródka, gdzie ustawione są ławeczki i huśtawki. Do tego miła obsługa. Czego chcieć więcej 🙂

słodki stół kielce

słodki stół Świętokrzyskie

Candy Bar Dla Okulistów

 

TOP 3. Dworek Binkowski

Dworek stosunkowo niedawno funkcjonuje pod tą nazwą. Wcześniej lokal znany był pod nazwą Leśny Dwór. Dworek znajduje się w Kielcach, w otoczeniu lasu i parku, co idealnie współgra z klimatem wesel w stylu rustykalnym / boho. Ale nie tylko. Stylowe wnętrza pozwalają zorganizować przyjęcie również w klasycznym wydaniu. Mieliśmy przyjemność organizować tam kąciki słodkości – zarówno we wnętrzu lokalu, jak i na zewnątrz. Zawsze spotkaliśmy się z miłą obsługą, chętną do pomocy. Polecamy!

Rustykalny Z Ciastami

Butelkowa Zieleń Candy Bar

 

Rustykalny Dworekbinkowskiegp

Jak Wam się podoba nasz ranking – sale weselne świętokrzyskie?rustykalny candy bardodatki na słodki stół w stylu rustykalnym

Mamy nadzieje, że w sezonie 2022 będziemy współpracować zarówno z tymi salami, jak i odkryjemy zupełnie nowe miejsca na mapie ślubnej województwa świętokrzyskiego!

Chcesz taki kącik na swoim przyjęciu? Skontaktuj się z nami!