Atrakcje weselne – oryginalne pomysły

Atrakcje weselne – oryginalne pomysły

Przygotowania do wesela mają zawsze dwie strony medalu. Po części są dużym zastrzykiem pozytywnych emocji, bo każdy postęp, każda załatwiona sprawa przybliża do wyczekiwanego dnia. Z drugiej jednak strony wiąże się to z nerwami, stresem i masą rzeczy na głowie. Zwłaszcza, że każdy pragnie, by jego wesele było niezapomniane, a goście wspominali je jeszcze przez długie lata. Dlatego warto postawić na oryginalne atrakcje weselne.

Nikt nie lubi, gdy na weselu powiewa nudą. To dzień, w którym wszyscy powinni dobrze się bawić, a odpowiednia organizacja to podstawa. Warto więc połączyć klasykę z nowymi, oryginalnymi pomysłami i dać przybyłym niezapomnianą rozrywkę. Dlatego ważne jest odpowiednie wyselekcjonowanie atrakcji weselnych, gdyż przepych i kicz nigdy nie są dobrze widziane.

Zapytaj o ofertę!

Atrakcje na wesele – oto kilka propozycji niebanalnych pomysłów:

1. Bańki mydlane na wesele

Bajkowa atmosfera do marzenie niejednej Młodej Pary. A co sprawdzi się w takiej sytuacji lepiej jak nie bańki mydlane? To doskonały sposób, żeby nadać przyjęciu oryginalnego klimatu i niezapomnianych wrażeń. Jest to nie tylko ciekawa atrakcja weselna, ale również i proste rozwiązanie, które łatwo przeprowadzić. Do tego nie kosztuje dużo, a efekt zostanie w pamięci każdego jeszcze na długo po weselu.

2. Fotobudka

Wesele to doskonała okazja do tworzenia nowych, niezwykłych wspomnień. Do tego zdecydowanie przyda się fotobudka, która utrwali wspomnienia również na papierze. Gadżet ten jest coraz bardziej popularny na uroczystościach okolicznościowych i zapewnia solidną dawkę rozrywki. Nie tylko bawi, ale również integruje gości, niezależnie od wieku. Co więcej, jest dosyć łatwa w obsłudze, a wynajęcie jej nie stanowi dużego problemu. Zdjęcia z fotobudki mogą stanowić niezwykle cenną pamiątkę ze ślubu.

3. Upominki dla gości

Młoda Para to bez wątpienia najważniejsi bohaterowie uroczystości weselnej. Jednak takowa nie mogłaby się odbyć bez gości, którym należy zapewnić ciekawe atrakcje na wesele. Warto pomyśleć nad jakimś subtelnym gestem wdzięczności. Do tego celu doskonale nadadzą się drobne upominki, będące jednocześnie kolejną oryginalną atrakcją weselną. Nie muszą być to duże rzeczy, bo liczy się tu przede wszystkim waga symboliczna. Za upominek mogą służyć ładnie zapakowane słodycze, małe, gustowne buteleczki alkoholu czy niewielkie, zabawne gadżety z imionami Państwa Młodych i datą ślubu. Stanowić to będzie piękny sposób podziękowania gościom za przybycie.

4. Loteria weselna

Innym interesującym pomysłem w kategorii atrakcje weselne jest loteria z fantami. Nie wymaga ona wielu przygotowań, a zabawa z niej płynąca jest znaczna. Wystarczy jedynie słój z losami oraz pudełko z nagrodami. Mogą być to słodycze, zabawne przedmioty czy ciekawe drobiazgi. Loteria podaruje gościom dodatkowych atrakcji i do tego otrzymają coś, co w późniejszym czasie będzie przypominało im o tym wyjątkowym dniu. Losy, w zależności od woli Młodej Pary, mogą być darmowe lub dostępne za symboliczną opłatą.

5. Słodki stół na wesele

Na każdym weselu znajdą się miłośnicy słodkości. Bogate menu to podstawa, a słodycze to coś, czego absolutnie nie może zabraknąć. Opcji jest naprawdę wiele. Słodki stół to nie tylko pyszne rozwiązanie, ale również doskonała ozdoba weselnej sali. Organizacja bywa czasem kłopotliwa, dlatego warto poszukać w tym zakresie specjalistów, którzy profesjonalnie zajmą się przygotowaniem candy baru, dbając przy tym o indywidualne zalecenia Państwa Młodych (link do oferty). Zadowolenie gości jest na wagę złota, dlatego słodki stół będzie wspaniałą atrakcją.

atrakcje weselne - słodki stół

Skontaktuj się z nami!