Witamy w Twoim

kąciku słodkości

Zajmujemy się profesjonalną aranżacją słodkich stołów na terenie Kielc i okolic.
Chętnie osłodzimy Twoje wesele, urodziny lub spotkanie biznesowe.
Chcesz poznać szczegóły – skontaktuj się z nami!

Co powiedzieli

Nasi Klienci

Kim jesteśmy?

Słodki stół w Kielcach

Każdy zasługuje na swój własny, oryginalny Kącik Słodkości. To właśnie nasza rola – spełniać marzenia! Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego chcemy, by każde przyjęcie było doskonałe.

Osłodź zabawę gości wraz z Kącikiem Słodkości. Proponujemy bogatą ofertę rozmaitych, rozpływających się w ustach zestawów, które zaskoczą wszystkich. Mamy zarówno słodki stół na wesele, jak i słodki stół na komunie. Świetnie czujemy się również podczas organizacji innych imprez, osładzając między innymi spotkania biznesowe. Posiadamy specjalne propozycje również dla tych najmłodszych. Zorganizujemy słodki stół na chrzciny, sprawiając, aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy. Nasze menu jest indywidualnie dopasowane do kubków smakowych każdego klienta, według jego preferencji. Serwujemy słodkości dla każdej grupy wiekowej, tak, żeby każdy wyszedł zadowolony. Dołożymy wszelkich starań, żeby usatysfakcjonować największego konesera. Każdy szczegół się liczy, dlatego udekorujemy zarówno candy bar dla dorosłych, jak i słodki stół dla dzieci. Jeśli jednak postanowisz zająć się przekąskami sam, zapewnimy Ci dogodny wynajem naczyń i dekoracji.

Wspólnie uczyńmy ten dzień piękniejszym. Stwórz swój wyjątkowy słodki stół – Kielce oraz okolice. Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

Współpracujemy

Nasi partnerzy